Compacte en lichtgewicht zelfbestelkiosk met NFC-betaling en 180° draaibaar scherm voor veelzijdig gebruik
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| Merknaam: | SUIE |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|---|
| Prijs: | $528-599 |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Oplossing: | 1920x1080 | CPU-opties: | Intel Core I3, Intel Core I5, RK3568 Quad-Core, Intel Core I7 |
|---|---|---|---|
| Materiaal: | metalen behuizing, gehard glazen paneel | Montagetype: | bureausteun |
| Besturingssysteem: | Linux, Android, Windows | RAM-opties: | 2GB DDR3, 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Schermtype: | LED | LCD-formaat: | 15,6" |
| Helderheid: | 280 nitten | Aanraakscherm: | Echt platte, capacitieve multi-touch |
| USB-poorten: | 2x USB 2.0 Type A, 2x USB 3.0 Type A | Lan Port: | RJ-45,10/100/1000 Mbps Giga-Ethernet |
| Sprekersmacht: | 2 x 5 W (8Ω) interne luidspreker | Stroomverbruik: | 120 Watt, +12 V DC 10 A Max |
| Bedrijfstemperatuur: | 0ºC ~ 40ºC | ||
| Markeren: | Compacte en lichtgewicht zelfbestelkiosk,NFC-betaling zelfbedieningskiosk,POS-kiosk met 180° draaibaar scherm |
||
Productomschrijving
Compacte en lichtgewicht zelfbedieningsbestelkiosk met NFC-betaling
Klanten kunnen eenvoudig bestellingen plaatsen met dit veelzijdige kiosk-systeem met geïntegreerde NFC-betaalmogelijkheden.
Productoverzicht
Ontdek de kracht van veelzijdigheid met ons K8 Mini Kiosk POS-systeem - compact, aanpasbaar, met roteerbaar scherm en klaar om uw winkelervaring te revolutioneren.
- 15,6" P-CAP capacitief aanraakscherm
- 180° roteerbaar scherm om naadloos te wisselen tussen zelfbestelling en POS-kassa's
- Verticale en horizontale schermrotatie om aan verschillende behoeften te voldoen
- 0-40° schermhoekverstelling voor een optimale kijkervaring
- EFT POS-terminaluitbreiding voor betaalmogelijkheden
- Vriendelijke onderhoudsaanpak om de klantervaring volledig te verbeteren
Technische specificaties
| Systeem | |
|---|---|
| OS | Windows 10 / Android 11 |
| CPU | Intel® J1900, 2M Cache, 2,0 GHz Intel® J6412, 2M Cache, 2,0 GHz Intel® Core™ i3-1115G4, 3M Cache, 2,40 GHz RK3568 Cortex A17 Quad core 2,0 GHz |
| Systeengeheugen | Windows: 1 x DDR4, SO-DIMM, 4GB (Max. 16GB) Android: DDR4, 4GB, on board |
| Opslag | Windows: 128GB; Android: 32GB |
| LCD Touch Panel | |
| LCD-formaat | 15,6" Portretoriëntatie IPS LCD |
| Helderheid | 280 NITS |
| Resolutie | 1920*1080; 16:9 |
| Touchscreen | True Flat, Capacitieve Multi-touch |
| I/O-poort (buiten) | |
| USB | 2 x USB 2.0 Type A, 2 x USB 3.0 Type A |
| Seriële poort | 2 x RS232 (5V/12V) |
| LAN | RJ-45, 10/100/1000Mbps Giga Ethernet |
| HDMI | Extra HDMI INPUT output tot 1920*1200@60HZ |
| Audio poort | 1 x Line-out; 1 x Mic-In |
| Luidspreker | |
| HD Audio | 2 x 5W (8Ω) Interne luidspreker |
| Voeding | |
| Voedingskabel | 120 Watt, Spanning: +12V DC 10A Max |
| Modulaire functies | |
| Scanner | Bar/2D Code klein venster |
| Printer | 58/80mm thermische printer, ingebouwd Printbreedte: 72mm Snijmethode: Gedeeltelijke snede Printsnelheid: 170 mm/s (max) Papierinvoer methode: Eenvoudig laden Diameter papierrol (max): 80 mm Epson OPOS driver |
| POS-terminalhouder | Compatibele versie |
| WiFi | IEEE802.11b/g/n 2.4G |
| Omgeving | |
| Bedrijfsomstandigheden | 0°C ~ 40°C, 10% ~ 90% RH, niet-condenserend |
| Opslagomstandigheden | -20°C ~ 60°C, 10% ~ 90% RH, niet-condenserend |
| After-sales service | |
| Garantie | 1 Jaar garantie (RMA-service, externe onderhoud en videohandleiding) |
Verpakking & Levering
| Verpakkingsmateriaal | Aangepaste neutrale versterkte kartonnen doos, goederen verpakt in hoogwaardig polyfoam |
| Afmetingen verpakking | 15,6" kiosk desktop: 77*50*40cm, 12kg GW |
Om de veiligheid van uw goederen beter te waarborgen, worden professionele, milieuvriendelijke, handige en efficiënte verpakkingsdiensten geleverd.
Bedrijfsprofiel
Veelgestelde vragen
Wilt u meer details over dit product weten








