10-punts capacitief aanraakscherm zelfbestel-kiosk met 1920x1080 resolutie en wandmontage
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| Merknaam: | SUIE |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|---|
| Prijs: | €511.98-555.73 |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Oplossing: | 1920x1080 | CPU: | Intel Core I3, RK3568 Quad-Core, Intel Core I5, Intel Core I7 |
|---|---|---|---|
| Materiaal: | metalen behuizing, gehard glazen paneel | Montagetype: | Wandmontage |
| Besturingssysteem: | Linux, Android, Windows | RAM: | 2GB DDR3, 4GB DDR3, 8GB DDR3 |
| Schermtype: | LED | LCD-formaat: | 21,5" / 24"/ 32" IPS LCD, staand |
| Helderheid: | 280-300 NETEN | Aanraakscherm: | Echt platte, capacitieve multi-touch |
| USB-poorten: | 5 x USB 2.0 type A, 1 x USB 3.0 type A | Seriële poort: | 3 x RS232 (5V/12V) |
| LAN: | RJ-45,10/100/1000 Mbps Giga-Ethernet | Spreker: | 2 x 5 W (8Ω) interne luidspreker |
| Stroomkabel: | 110-240V | ||
| Markeren: | 10-punts capacitieve touch zelfbestelkiosk,1920x1080 resolutie touchscreen kiosk,Selfservice kiosk op de muur |
||
Productomschrijving
Zelfbedieningskiosk met meervoudige touchscreens
Geavanceerde zelfbedieningskiosk met gevoelige capacitieve multi-touchschermtechnologie voor intuïtieve gebruikersinteractie.
Technische Specificaties
| Systeemconfiguratie | |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 10 / Android 11 |
| Processor | Intel® J1900, 2M Cache, 2,0 GHz Intel® J6412, 2M Cache, 2,0 GHz Intel® Core™ i3-1115G4, 3M Cache, 2,40 GHz RK3568 Cortex A17 Quad core 2,0 GHz |
| Systeengeheugen | Windows: 1 x DDR4, SO-DIMM, 4GB (Max. 16GB) Android: DDR4, 4GB, on board |
| Opslag | Windows: 128GB; Android: 32GB |
| LCD Touchscreen | |
|---|---|
| LCD-formaat | 21,5" / 24"/ 32" Portret IPS LCD |
| Helderheid | 280-300 NITS |
| Resolutie | 1920*1080; 16:9 |
| Touchscreen | True Flat, Capacitieve Multi-touch |
| I/O-poorten & Connectiviteit | |
|---|---|
| USB-poorten | 5 x USB 2.0 Type A, 1 x USB 3.0 Type A |
| Seriële poorten | 3 x RS232 (5V/12V) |
| LAN | RJ-45, 10/100/1000Mbps Giga Ethernet |
| HDMI | Extra HDMI INPUT output tot 1920*1200@60HZ |
| Audio-poorten | 1 x Line-out; 1 x Mic-In |
| Video-poort | 1 x VGA |
| Audio & Voeding | |
|---|---|
| Luidspreker | HD Audio: 2 x 5W (8Ω) Interne Luidspreker |
| Voedingskabel | 110-240V |
| Modulaire Functies | |
|---|---|
| Scanner | Bar/2D Code klein venster |
| Printer | 80mm thermische printer, ingebouwd Afdrukbreedte: 72mm Snijmethode: Gedeeltelijke snede Afdruksnelheid: 170 mm/s (max) Papierinvoer methode: Eenvoudig laden Papierrol diameter (max): 80 mm Epson OPOS driver |
| POS Terminal Houder | Compatibele versie |
| WiFi | IEEE802.11b/g/n 2.4G |
| Omgevingsspecificaties | |
|---|---|
| Bedrijfsomstandigheden | 0ºC ~ 40ºC, 10% ~ 90% RH, niet-condenserend |
| Opslagomstandigheden | -20ºC ~ 60ºC, 10% ~ 90% RH, niet-condenserend |
| After-Sales Service | |
|---|---|
| Garantie | 1 Jaar garantie (RMA-service, externe onderhoud en videohandleiding) |
Verpakking & Levering
| Verpakkingsmateriaal | Aangepaste neutrale versterkte kartonnen doos, goederen verpakt in hoogwaardig polyfoam |
|---|---|
| Afmetingen verpakking |
21,5" Zelfbedieningskiosk + vloerstandaard: 100*40*50cm, 36kg GW, 12 stuks/pallet 24" Zelfbedieningskiosk + vloerstandaard: 100*40*53cm, 37kg GW, 12 stuks/pallet 32" Zelfbedieningskiosk + vloerstandaard: 115*40*60cm, 46kg GW, 8 stuks/pallet |
Bedrijfsprofiel
Veelgestelde Vragen
Wilt u meer details over dit product weten








