21,5 inch FHD zelfbestelkiosk met 10-punts capacitief aanraakscherm en optionele thermische printer
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| Merknaam: | OEM |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| CPU: | i5-6200U, I5-6200U | Harde schijf: | 128 GB SSD; 64 GB/256 GB optioneel |
|---|---|---|---|
| Geheugen: | 4GB, 8GB/16GB optioneel | Besturingssysteem: | Windows 10/win7/Linux |
| Oplossing: | 1920*1080 | weergaveverhouding: | 48-52 HRC |
| Helderheid: | 350cd/m2 | Contrastverhouding: | 1000:1 |
| Aanraakscherm: | 10 punten geprojecteerd capacitief | Hoek bekijken: | Horizontaal: 170; Verticaal: 170 |
| I/O -interface: | USB3.0*4, VGA*1, HDMI*1, LAN*1, COM*2, Audio uit*1, MIC in*1 | Bedrijfstemperatuur: | 0 tot 50 ° C |
| Opslagtemperatuur: | -10 tot 60°C | Voedingsadapter: | 110-240V/50-60Hz/wisselstroom, Ingang: 12/5A DC-uitgang |
| LCD Comité grootte: | 21,5 inch FHD LCD-paneel | ||
| Markeren: | Zelfbestelkiosk met 10-punts capacitief aanraakscherm,21,5 inch FHD zelfbedieningskiosk |
||
Productomschrijving
Zelfbestelende betalingskiosk Touch Checkout Terminal
Geavanceerde zelfbestelende betaalkiosk ontworpen voor restaurants en fastfood, met touch-checkout-terminalfuncties voor efficiënte bestelverwerking.
Toepassingen
- Catering:Hotels, restaurants, fastfood-instellingen, koffiewinkels, bakkerijen en cakewinkels
- Kleinschappen:Handelsstraten, boetieks, warenhuizen, cosmeticawinkels en luxe kappershuizen
- Recreatie:Sauna's, spa's, nachtclubs, pretparken, casino's en verkooppunten voor loterijetjes
- Commerciële:Terminals voor het beheer van informatie voor parkeerplaatsen, herbergen, luchtvaart, metrostations en aanlegplaatsen
Technische specificaties
| Model | YT215PC |
|---|---|
| Optie kleuren | Zwart/Zilver |
| Hoofdbord | |
| CPU-opties | Intel Celeron J1900, quad core, 2.0 GHz, ventilatorloos Intel Core i3-6100U, dual core, 2,3 GHz Intel Core i3-7100U, dual core, 2,4 GHz Intel Core i5-6200U, dual core, 2,8 GHz Intel Core i3-7200U, dual core, 3,1 GHz |
| Chipset | Intel NM70 |
| Geheugenondersteuning | 4GB, 8GB, 16GB DDR4 |
| Hard Drive | SSD 64 GB (standaard), SSD 128 GB, HDD 500 GB, 1 TB optioneel |
| LCD-paneel | 21.5-inch FHD LCD-paneel |
| Helderheid | 300 cd/m2 |
| Resolutie | 1920x1080 |
| Aanraakscherm | 10-punts geprojecteerd capacitieve touchpaneel |
| Bekijkhoek | Horizontaal 170°, verticaal 170° |
| I/O-interface | USB 3.0 × 4 VGA (15-pin D-sub) × 1 HDMI × 1 LAN: RJ45 × 1 Vermogen gelijkstroom × 1 COM × 2 (RS232) Audio uit × 1 MIC in × 1 |
| Werktemperatuur | 0 tot 50°C |
| Bergingstemperatuur | -10 tot 60°C |
| Naleving | CE, FCC |
| Besturingssysteem | Windows 7/8/10, Ubuntu, Linux |
| Stroomadapter | 110-240V/50-60Hz/AC-vermogen, Input: 12/5A DC-uitgang |
Optioneel accessoire
- Thermische bonprinter / thermische barcodeprinter
- Barcode scanner
- Kassabak
- Kaartlezer
- VFD-klantdisplay / dubbel display
Producentprofiel
Bestviewis een nationaal hoogtechnologisch bedrijf dat gespecialiseerd is in onderzoek, ontwikkeling, productie en verkoop van uitzendveldmonitors, industriële touchmonitors en All-in-One-pc's.Met krachtige technologische voordelen en strenge kwaliteitscontroleprocessen, Bestview heeft certificeringen waaronder CE, KCC, FCC, CCC, ROHS, IP67, HDMI en ISO9001.
Diensten en mogelijkheden
- 24 uur reactietijd voor alle vragen en vragen
- OEM & ODM-diensten zijn welkom voor interfaces, functies, afbeeldingen, structuren en meer
- Professionele engineering team om uw aangepaste vereisten te realiseren
- Agent- en distributeurspartnerschappen welkom
- Uitgebreid productassortiment met concurrerende prijzen en hoge kwaliteit
Strategische partners
Bestview belangrijkste partners zijn: Coca Cola, Pepsi, KYOCERA Corporation, Huawei, Midea, Chinese Academie van Wetenschappen, Hollywood, Heng Dian World Studios, en meer.
Bestview staat bekend om zijn professionele productfuncties, hoge kwaliteit en kosteneffectiviteit.we hebben waardevolle expertise vergaard en een sterke reputatie opgebouwdBestview-producten worden wereldwijd toegepast op alle gebieden van fotografie, industriële generatie vier, spoorwegverkeer, industriële toepassingen en meer.Zuidoost Azië, en meer dan 60 landen wereldwijd.
Vaak gestelde vragen
Betalingsmethoden
Voor bulkorders: TT (HSBC) -betaling wordt aanbevolen om bankkosten te besparen.
Voor monsters en kleine bestellingen: Paypal en Western Union aanvaard.
Voor monsters en kleine bestellingen: Paypal en Western Union aanvaard.
Leveringstermijn
Beschikbare modellen: 1-3 dagen voor monsters na ontvangst van de betaling, 15-20 dagen voor kwantiteitsorders.
OEM- of ODM-opdrachten: Levertyd onderhandeld op basis van de vereisten.
OEM- of ODM-opdrachten: Levertyd onderhandeld op basis van de vereisten.
Vervoermethoden
Alle artikelen worden verzonden via DHL, UPS, FEDEX, EMS, per lucht of per zee, naargelang het geval.
Garantie en ondersteuning
Alle producten zijn voorzien van een garantie van 1 jaar met vervangende onderdelen of nieuwe onderdelen indien nodig.
Voor kwantitatieve en regelmatige bestellingen: RMA-proces beschikbaar met reparatie- of vervangingsdiensten.
Voor klanten met technische afdelingen: reparatieonderdelen kunnen rechtstreeks worden verzonden zonder terugkeervereisten.
Voor kwantitatieve en regelmatige bestellingen: RMA-proces beschikbaar met reparatie- of vervangingsdiensten.
Voor klanten met technische afdelingen: reparatieonderdelen kunnen rechtstreeks worden verzonden zonder terugkeervereisten.
Wilt u meer details over dit product weten








