32 inch zelfbestelkiosk met 10-punts capacitieve touch en meerdere interfaces voor fastfoodrestaurants
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| Merknaam: | Poling/OEM |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Oplossing: | 1920x1080 | CPU: | RK3566 Quad-Core/Intel J1900 |
|---|---|---|---|
| Materiaal: | Paneel van gehard glas, metalen behuizing | Montagetype: | Vloerstaand |
| Besturingssysteem: | Android, vensters, linux | RAM: | 4 GB DDR3, 2 GB DDR3 |
| Schermtype: | LCD-scherm | Aanraakscherm: | Capacitieve aanraking van 10 punten |
| Weergavegrootte: | 747(B)×442(H) mm | Geheugen: | 2G+16G / 4+128G (uitbreidbaar) |
| Netwerktype: | WIFI / BT 4.0 / Ethernet | Interface: | USB 2.0*4+USB3.0*2, ExternUSB2.0*1/RJ45*1/Micro USB*1 |
| Spreker: | 8Ω,5w | Werktemperatuur: | -5°C tot 45°C |
| Ingangsspanning: | AC 110V ~ 240V, 50/60Hz | ||
| Markeren: | 32 inch zelfbestelkiosk,10-punts capacitieve touch zelfbediening kiosk,Kiosk voor het bestellen van betalingen met meerdere interfaces |
||
Productomschrijving
32 inch Multiple Interfaces Fast Food Betaling Bestelkiosk
Een geavanceerde kassa die is ontworpen voor restaurants met uitgebreide betalings- en bestelfuncties.
Productspecificaties
| Productnaam | 32 inch selfservice kiosk |
|---|---|
| Kleurenopties | Zwart/wit |
| Afbeeldingsgrootte | 747 ((W) × 442 ((H) mm |
| CPU-opties | Android: RK3568 / Windows: I5 4Gen/8Gen/11Gen/14th |
| Operatiesystemen | Android 11/13 / Windows 10/11 |
| Geheugenconfiguratie | 2G+16G / 4+128G (opwaardigbaar) |
| Display & Touch | IPS capacitieve touchscreen, ondersteunend multi-touch Resolutie: 1080*1920/60Hz |
| Camera systeem | 3D gestructureerde licht HD camera, ondersteunt face payment, verificatie en lidherkenning |
| Drukker | Seiko 80 mm thermische printer met automatische snijmachine Druksnelheid: 150 mm/s |
| Netwerkconnectiviteit | WI-FI / BT 4.0 / Ethernet |
| Interface-opties | Ingebouwde USB 2.0*4 + USB 3.0*2 Externe: USB 2.0*1 / RJ45*1 / Micro USB*1 |
| Voorzitter | 8Ω, 5w |
| Werkomgeving | Werktemperatuur: -5°C tot 45°C Bergingstemperatuur: -25°C tot 60°C |
Facultatieve configuraties
• NFC module
• Camera-opties: Monoculair/Binoculair/3D SL
• Installatietypen: Verticaal met dienblad/verticaal/wand/bureaublad
• Microfoonmodule
• Camera-opties: Monoculair/Binoculair/3D SL
• Installatietypen: Verticaal met dienblad/verticaal/wand/bureaublad
• Microfoonmodule
Foto's van producten
Aanpassingsopties
Verpakking en levering
Profiel van het bedrijf
Vaak gestelde vragen
1Bent u een productie- of handelsonderneming?
We zijn een OEM/ODM kiosk fabrikant.
2Hoe stuur ik de kiosk?
De lucht- en zeevracht is optioneel en de zeevracht wordt aanbevolen voor bulkorders.
3Welke betaalmethoden accepteert uw bedrijf?
We accepteren de meeste betaalmethoden, maar accepteren vooral T/T, L/C, Western Union, PayPal en MoneyGram.
4Hoe lang is uw levertijd?
Het hangt af van de orderhoeveelheid, ongeveer 5 weken voor monsters en ongeveer 4 weken voor minder dan 100 eenheden.
5Wat is de garantieperiode van uw kiosk?
12 maanden vanaf de verzenddatum, voor onderdelen, gratis reparatie of vervanging, verzonden door de afzender.
6Kun je de kiosk aanpassen?
Ja, we passen het product altijd aan op basis van uw wensen. Inclusief het opnieuw ontwerpen van het kiosk-uiterlijk, het afdrukken van uw bedrijfslogo, het kiezen van specifieke kleuren, enz. OEM of ODM is beschikbaar.
7Wat is het MOQ?
De MOQ is 1 eenheid, we accepteren monsters op maat voor u.
Wilt u meer details over dit product weten








