Touchscreenkiosk op de vloer met 2K/4K-resolutie en 60.000 uur levensduur voor zelfbedieningstoepassingen
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|---|
| Prijs: | $184-274 |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Schermgrootte: | 21,5/23,6/32 inch | paneeltype: | LCD-paneel |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*1080 / 3840*2160 | Helderheid: | 500nits |
| Beeldverhouding: | 9:16 | Achtergrondverlichting: | LED |
| Levensduur: | 60000 uur | De tijd van de aanrakingsreactie: | 5ms |
| Hoek bekijken: | 178/178 (H/V) | Ingangsspanning: | 110-220V (50HZ-60HZ) |
| Voeding: | DC24V/AC100-240V 50/60Hz | Besturingssysteem: | Win7, Win10, Android |
| Werktemperatuur: | 0°C tot 50°C | Werkvochtigheid: | 20-80% |
| Materiaal: | Metalen behuizing + frame van aluminiumlegering + gehard glas | ||
| Markeren: | Kiosk van het vloer de Bevindende Touche screen,2K/4K resolutie Self Service Kiosk,60,Levensduur Interactieve kiosk |
||
Productomschrijving
32/23.6/21.5-inch betaalterminal vloer digitale signage kiosk
Productspecificaties
| Panelgrootte | 21.5", 23.6", 32 inch. |
|---|---|
| Tooningsparameters | |
| Paneltype | LCD-paneel |
| Resolutie | 1920×1080 |
| Helderheid | 300 cd/m2 |
| Afmetingsgraad | 9:16 |
| Achterlicht | LED's |
| Levensduur | ≥ 50.000 uur |
| Reactietijd met aanraking | 5 ms |
| Afbeeldingsgebied | 478 × 270 mm |
| Bekijkhoek | 160°H/160°V |
| Reactietijd | ≤ 5 ms |
| Duurzaamheid | Meer dan 60 miljoen multi-touch-operaties |
| Positioneringsnauwkeurigheid | ± 3 mm |
| Functionele specificaties | |
|---|---|
| Inlaatspanning | 110-220V (50 Hz-60 Hz) |
| Stroomvoorziening | DC24V/AC100-240V 50/60Hz (buiten) |
| Operatiesystemen | Windows 7, Windows 10, Android |
| Werkomgeving | |
|---|---|
| Werktemperatuur | 0°C tot 50°C |
| Werkvochtigheid | 20-80% |
| Bewaarvochtigheid | 10-90% |
| Fysieke specificaties | |
|---|---|
| Kleur van de schelp | Zwart, zilver of op maat |
| Materiaal | Metalen behuizing + Aluminium legeringsframe + gehard glas |
| Installatie | Aan de muur gemonteerd en vrij staan |
| Certificeringen | CE, CCC, FCC, ROHS |
Belangrijkste kenmerken
- Multi-size touchscreen display opties (21,5", 23,6", 32 inch)
- LCD-paneel met hoge resolutie 1920×1080 met LED-achterlicht
- Snelle 5 ms aanraakresponstijd voor een soepele werking
- Duurzaam bouwen voor meer dan 60 miljoen multi-touch-operaties
- Flexible installatiemogelijkheden (wandmontage of vrijstaande)
- Compatibel met Windows 7, Windows 10 en Android-besturingssystemen
- Breed werktemperatuurbereik (0°C tot 50°C)
- Internationale certificeringen, waaronder CE, CCC, FCC en ROHS
Producten galerij
Wilt u meer details over dit product weten








