32 inch capacitieve touchscreen zelfbedieningskist met gezichtsherkenning en vloerstandend ontwerp voor hotelcheck-in
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| Merknaam: | Xishida |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|---|
| Prijs: | $2,180-2,500 |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Oplossing: | 1920x1080 | Opslagcapaciteit: | 256 GB |
|---|---|---|---|
| Camerafunctie: | Gezichtsherkenning, productscannen | CPU: | Intel Core i5 |
| Materiaal: | Wals staalplaat koud | Montagetype: | Vloerstaand |
| Besturingssysteem: | Windows, Android, Linux | RAM: | 8 GB DDR4 |
| Schermtype: | LCD-scherm | Schermgrootte: | 32-duim |
| Ethernet: | 10M/100M/1000M adaptief | Afmetingen: | 600*480*1547 (mm) |
| stalen dikte: | 1,5 mm | Aanraakscherm: | Capacitief |
| Functies: | Gezichtsherkenning, ID-kaart, QR-code, printer, betaling, IC-kaartidentificatie | ||
| Markeren: | 32 inch capacitieve touchscreen zelfbediening kiosk,Gezichtsherkenning Hotel inchecken kiosk,Kiosk van het vloer de Bevindende Touche screen |
||
Productomschrijving
Self-service in- en uitcheckkiosk voor hotels
Productoverzicht
Technische specificaties
| Merken | Xishida |
| Systemen | Windows (facultatief) |
| Model | XSD-32-A |
| Scherm | capacitieve touchscreen van 32 inch |
| CPU | I5 zesde generatie dual-core vierdraad 1,6 GHz (facultatief) |
| Geheugen | DDR3 8G (facultatief) |
| Hard Disk | SSD 256G (optioneel) |
| Ethernet | 1, 10M/100M/1000M adaptieve Ethernet |
| Grootte | 600*480*1547 mm |
| Ontwerp | Nationale standaard 1,5 mm dik koudgewalst stalen plaat |
| Resolutie | 1920 * 1080 |
| Hoofdbestanddelen | Touchscreen |
| Installatie | Op de vloer staan |
| Functie | Ondersteuning voor gezichtsherkenning, identiteitskaart, QR-code, printer, betaling, IC-kaartidentificatie |
Vaak gestelde vragen
V: Bent u een fabrikant of handelsonderneming?
A: Guangzhou Xishida Information Technology Co., Ltd. is een innovatieve hightech onderneming die onderzoek en ontwikkeling integreert.productie en verkoop van visuele producten op het gebied van slimme medische zorg, onderwijs, financiën, overheidszaken, hotels, horeca, enz.
V: Hoe doet uw fabriek met betrekking tot kwaliteitscontrole?
A: Altijd een pre-productie monster voor massaproductie, Altijd definitieve inspectie voor verzending. We richten ons op elk detail. Onze fabriek heeft ISO9001, ISO14001, CE, RoHS authenticatie.
V: Wat kunt u bij ons kopen?
A: Self-service-terminalseries, RFID-kasteneries, touch-all-in-one-machineseries, wachtrij- en belmachineseries, reclame-machineseries,voor onderwijs en conferentie: alles-in-één-machineserie, en andere producten.
V: Wat is uw MOQ?
A: Elke hoeveelheid is aanvaardbaar voor uw bestelling.
V: Wanneer komt de levering?
A: We kunnen binnen 15 werkdagen leveren, afhankelijk van de grootte en de hoeveelheid.
V: Heeft u uw eigen fabrieksruimte?
A: Ja, we hebben onze eigen behuizing fabriek. We hebben een team voor software R & D. Onze software ingenieurs hebben meer dan 30 jaar ervaring. We hebben de mogelijkheid om software aan te passen voor de klant.OEM ODM is ook aanvaardbaar.
V: Welke betaling is aanvaardbaar?
A: We accepteren de meeste betaalmethoden, maar accepteren vooral T/T, L/C, Western Union, Paypal, Cash en MoneyGram.
Wilt u meer details over dit product weten








