Zelfbedieningskiosk met 1920x1080 Resolutie Intel Core I5 en Wandmontage voor Efficiënt Bestelsysteem
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| Merknaam: | SUIE |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|---|
| Prijs: | $585-635 |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Oplossing: | 1920x1080 | Camerafunctie: | Productscannen |
|---|---|---|---|
| CPU: | Intel Core I3, RK3568 Quad-Core, Intel Core I5, Intel Core I7 | Materiaal: | metalen behuizing, gehard glazen paneel |
| Montagetype: | Wandmontage | Besturingssysteem: | Linux, Android, Windows |
| RAM: | 2GB DDR3, 4GB DDR3, 8GB DDR3 | Schermtype: | LED |
| LCD-formaat: | 21,5" / 24"/ 32" IPS LCD, staand | Helderheid: | 280-300 NETEN |
| Aanraakscherm: | Echt platte, capacitieve multi-touch | USB-poorten: | 5 x USB 2.0 type A, 1 x USB 3.0 type A |
| Lan Port: | RJ-45,10/100/1000 Mbps Giga-Ethernet | Bedrijfstemperatuur: | 0ºC ~ 40ºC |
| Opslagtemperatuur: | -20ºC ~ 60ºC | ||
| Markeren: | 1920X1080 Resolutie Self Service Kiosk,Intel Core I5 Zelfscankiosk,Wandmontage Bestelsysteem Kiosk |
||
Productomschrijving
Selfservicekiosk- en POS-softwaresysteem
Complete self-checkout-kioskoplossing met restaurantbestelsysteem en POS-software voor gestroomlijnde activiteiten.
Productoverzicht
Technische specificaties
| Systeem | Specificaties |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 10/Android 11 |
| Verwerker | Intel® J1900, 2M cache, 2,0 GHz Intel® J6412, 2M cache, 2,0 GHz Intel® Core™ i3-1115G4, 3M cache, 2,40 GHz RK3568 Cortex A17 Quad-core 2,0 GHz |
| Systeemgeheugen | Windows: 1 x DDR4, SO-DIMM, 4GB (max. 16GB) Android: DDR4, 4GB, aan boord |
| Opslag | Windows: 128 GB; Android: 32 GB |
LCD-aanraakscherm
| LCD-formaat | 21,5" / 24"/ 32" IPS LCD, staand |
| Helderheid | 280-300 NETEN |
| Oplossing | 1920*1080; 16:9 |
| Aanraakscherm | Echt platte, capacitieve multi-touch |
I/O-poorten
| USB | 5 x USB 2.0 type A, 1 x USB 3.0 type A |
| Seriële poort | 3 x RS232 (5V/12V) |
| LAN | RJ-45, 10/100/1000 Mbps Giga-Ethernet |
| HDMI | Extra HDMI INPUT-uitgang tot 1920*1200@60HZ |
| Audiopoort | 1 x lijnuitgang; 1 x microfooningang |
| Videopoort | 1xVGA |
Extra functies
| Spreker | HD-audio: 2 x 5 W (8Ω) interne luidspreker |
| Stroom | Voedingskabel: 110-240V |
Modulaire functies
| Scanner | Bar/2D-code klein venster |
| Printer | 80 mm thermische printer, ingebed Afdrukbreedte: 72 mm Snijmethode: Gedeeltelijke snede Printsnelheid: 170 mm/s (max) Papierinvoermethode: eenvoudig laden Diameter papierrol (max): 80 mm Epson OPOS-stuurprogramma |
| POS-terminalhouder | Compatibele versie |
| WiFi | IEEE802.11b/g/n 2.4G |
Omgevingsspecificaties
| Bedrijfstoestand | 0ºC ~ 40ºC, 10% ~ 90% RH, niet-condenserend |
| Opslagconditie | -20ºC ~ 60ºC, 10% ~ 90% RH, niet-condenserend |
Dienst na verkoop
1 jaar garantie (RMA-service, onderhoud op afstand en videohandleiding)
Verpakking en levering
| Pakketmateriaal | Aangepaste neutrale geharde doos, goederen verpakt in polyfoam van hoge kwaliteit |
| Afmetingen verpakking |
21,5" Zelfbestellingskiosk + vloerstandaard:100*40*50 cm, 36 kg GW, 12 stks/pallet 24" Zelfbestellingskiosk + vloerstandaard:100*40*53 cm, 37 kg GW, 12 stks/pallet 32" Zelfbestellingskiosk + vloerstandaard:115*40*60 cm, 46 kg GW, 8 stks/pallet |
Bedrijfsprofiel
Veelgestelde vragen
Wilt u meer details over dit product weten








