24 Inch Lift Advertentie Scherm met Android 4G en 1920 x 1080 Resolutie voor Lift Digitale Signage
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Shareme |
| Certificering: | CE,ROHS |
| Modelnummer: | Shm-DTWL24 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|---|
| Prijs: | 500$ |
| Verpakking Details: | Kartondozen |
| Levertijd: | 5-8 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 10000 |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Helderheid: | 250 Cd/m2 | Contrastverhouding: | 1000:1 |
|---|---|---|---|
| Afmetingen: | 420mm x 270mm x 40mm | Display-type: | LCD |
| Installatie: | wandmontage | Interface: | HDMI, VGA, usb |
| levensduur: | 50,000 uur | Materiaal: | aluminiumlegering |
| Energieverbruik: | 30 W | Stroomvoorziening: | DC 12V |
| Productnaam: | Lift Reclamevertoning | Resolutie: | 1920 x 1080 |
| Reactietijd: | 5 ms | Schermgrootte: | 15.6 inch |
| kijkhoek: | 178° | ||
| Markeren: | Digitaal scherm van 24 inch,Digitaal beeldscherm voor 4G-liften,Android Lift Digitale Signage |
||
Productomschrijving
24 inch elevator digitaal display Android 4G Lift digitaal signage voor reclame
Hoogwaardig 24-inch advertentie-display voor liften met Android 4G-spelermogelijkheden, ontworpen voor moderne digitale signage-toepassingen in liften.
Belangrijkste kenmerken
- Superdun LCD-scherm met rolend tekstweergave
- Eenvoudige bediening met hoge vertrouwelijkheid en beveiliging
- Ondersteuning van bestandsbeheer, met inbegrip van functies voor hernoemen, kopiëren en verwijderen
- Scrolling tekst en marquee weergave functionaliteit
- Vermogen tot onmiddellijke software-upgrade
- Dynamisch afspelen met logo, volumebeheersing en programmawijzigingen zonder het verwijderen van de kaart
- Full HD video en beeldondersteuning
- Scrolling marquee en hoek icoon weergave
- Automatische periodieke herstart en uitschakeling
- Ingebouwde klok- en kalenderfuncties
Technische specificaties
| CPU | RK3568 Quad core cortex A55 |
|---|---|
| RAM | 2 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Operatiesysteem | Android 11 |
| Optioneel paneelgrootte | 19.5 inch, 23.8 inch, 27 inch |
| Grootte van het product | 252.8*274,6*27,4 mm |
| Resolutie | 1280*800, 1024*600, 1920*1080 |
| Wifi | 802.11b/g/n |
| Ethernet | 100M/1000M ethernet |
| Bluetooth | Blauwe tand 4.2 |
| Kaartsleuf | TF, ondersteuning tot 32 GB |
| USB | USB voor serie (TTL-niveau), USB 3.0 |
| RJ45 | Ethernet-interface (POE-functie optioneel IEEE802.3at, POE+, klasse 4, 25,5 W) |
| Videoformaat | MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.265H.264, VC-1, VP8, VP9, enz., ondersteunt tot 4K |
| Audioformaat | MP3/WMA/AAC enz. |
| Fotoformaat | JPEG |
| VESA | 75*75 mm |
| Camera | Voorste camera 5,0 M/P |
| Voorzitter | 2*3 W |
| Werktemperatuur | 0-40°C |
| Taalondersteuning | Meertalig |
| Adapter | Adapter, 12V 2A |
Hoogtepunten van de toepassing
- Voornamelijk ontworpen voor de liftmedia-industrie met toepassingen in verschillende industrieën
- Eenvoudige installatie in liftkabines voor videoreclame
- Splitscreen-omroepmogelijkheid voor meerdere commerciële advertenties die gelijktijdig worden afgespeeld
- Duidelijke, verstelbare geluidskwaliteit voor optimale geluidsprestaties
- Afstandsbeheer van inhoud via WiFi-connectiviteit
- Direct USB-station afspelen voor flexibele inzet van inhoud
Wilt u meer details over dit product weten




