55 inch infrarood touchscreen monitor wandmontage lcd-scherm met 10 punten capacitieve touch
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Shareme |
| Certificering: | CE,ROHS |
| Modelnummer: | Shm-CMXS55 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|---|
| Prijs: | 800$ |
| Verpakking Details: | Kartondozen |
| Levertijd: | 5-8 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 10000 |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | Infrarood touchscreen-monitor,55 inch aanraakscherm |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
55-inch infrarood touchscreen monitor met wandmontage
Specificaties voor hoogwaardige schermen
| Specificatie van het scherm | Detail |
|---|---|
| Paneltype | 55" IPS-LCD-scherm (16:9 aspect ratio) |
| Inheemse resolutie | 1920 × 1080 Full HD |
| Helderheid | 450 cd/m2 |
| Contrastverhouding | 3000:1 |
| Zienhoek | 85°/85°/80°/80° (rechts/links/boven/onder) |
Geavanceerde aanraaktechnologie
| Aanraakfunctie | Specificatie |
|---|---|
| Touchscreen type | 10-punts geprojecteerde capacitieve aanraking |
| Touch Interface | USB |
Omvattende verbindingsopties
Video-invoer
1x VGA, 1x HDMI, 1x DVI
Touch Interface
1x USB voor Touch Functionaliteit
Schermweergave en compatibiliteit
| Kenmerken | Detail |
|---|---|
| OSD-controles | Helderheid, contrastverhouding, automatische aanpassing, H/V-positie, taalkeuze |
| Ondersteunde besturingssystemen | Windows XP/7/8/10, Linux, Mac OS X, Android, Raspberry Pi |
Energie- en milieuspecificaties
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Stroomvoorziening | AC 100-240V externe voedingsadapter |
| Energieverbruik | ≤ 120 W |
| Werktemperatuur | -10°C tot 60°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 80°C |
| Werkvochtigheid | 10% tot 90% RH |
| Bewaarvochtigheid | 5% tot 90% RH |
Inhoud van het pakket
- 1 × 55 inch touchscreen monitor
- Stroomadapter
- VGA-kabel
- HDMI-kabel
- DVI-kabel
- USB-touchkabel
- Optioneel beschikbaar
- Verpakking: 1 stuks per doos, 2 stuks per doos
Toepassingen in de industrie
Geautomatiseerde systemen en slimme technologie
- Intelligente zelfbedieningsterminals
- Slimme retailterminals en O2O-apparaten
- Interfaces voor robotapparatuur
Openbare ruimtes en vervoer
- Metrostations, luchthavens en busterminals
- Tankstations en tolpunten
- Boekenwinkels, parken en tentoonstellingszalen
- Stadions, musea en congrescentra
- Ticketbureaus en loterijcentra
Commerciële en detailhandel
- Supermarkten en grote winkelcentra
- Ketenwinkels en exclusieve agentschappen
- Hotels en restaurants met een sterrencijfer
- Reisbureaus en apotheken
Financiële en dienstverlenende instellingen
- Banken, effecten en verzekeringsmaatschappijen
- Verhuurders en financiële dienstverleners
- Telecommunicatie en postkantoren
- Ziekenhuizen en onderwijsinstellingen
Onroerend goed en professionele ruimtes
- Appartementen, villa's en kantoorgebouwen
- Commerciële woningen en modelkamers
- Vastgoedmakelaars
Vermaak en gastvrijheid
- Filmzalen en fitnesscentra
- Countryclubs en sociale clubs
- Bars, cafés en internetcafés
- Schoonheidssalons en golfbanen
Wilt u meer details over dit product weten






